Новини

31 серпня, напередодні нового навчального року, в стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбулося справжнє свято – посвята у студенти! Саме в цей день сотні абітурієнтів з усіх куточків України отримали почесне звання студента найкращого університету країни. Вже традиційно, з вітальним словом виступив Президент Національного університету «Одеська юридична академія» — Сергій Васильович Ківалов, а також почесні гості, серед яких міський голова м. Одеса – Труханов Геннадій Леонідович. А ми в свою чергу, хочемо побажати вам дорогі першокурсники та студенти факультету Цивільної та господарської юстиції, нехай прагнення до знань та самовдосконалення постійно зростає, а навчання в університеті буде успішним та, незважаючи на  труднощі, приносить задоволення, бажаємо вам перемого – наукових та творчих. І найголовніше – нехай роки студентства будуть насичені найяскравішими подіями, які буде безмежно приємно згадати до найменших дрібниць! Терпіння вам та наполегливості, енергії та натхнення, вдачі та успіхів!