Новини

28 жовтня 2017 року відбувся другий півфінал Кубку Мера Одеси по КВК!) Цього раза за місце у фіналі боролися 5 команд, серед яких наш вуз представляла команда факультету Цивільної та господарської юстиції «СОСЕДИ СВЕРХУ»! Наші талановиті коміки старанно готувалися до цієї яскравої події: щодня влаштовували репетиції, придумували безліч нових і нових жартів, відточувати майстерність гри на редактурах. Їх плідна праця, талант та прагнення до успіху принесли свої плоди. З кожним виходом «Соседей сверху» на сценув залі здіймався шквал оплесків та неймовірно гучний сміх глядачів! У ході гри наша команда представила журі та глядачам три конкурсних номера: візитка команди, стем та конкурс однієї пісні, в якому взяли участь танцювальний колектив «NEW WAY» та вокалісти нашого факультету. Але це ще не все! Завдяки таланту, оригінальності та акторській майстерності Назара Гринчука, яку комік продемонстрував у додатковому конкурсі «Горячий стул», наша команда вибороли місце у фіналі та будуть змагатися за головний та найбажаніший приз сезону – Кубок Мера Одеси 2017 по КВК! Вкотре наша групу підтримки була найчисельнішою, найактивнішою та найемоційнішою! Факультет Цивільної та господарської юстиції пишається нашими талановитими гумористами! Ви — гордість нашого факультету та університету! Бажаємо успіху у фіналі та запрошуємо усіх поринути в атмосферу гумору та чудового настрою 21 грудня 2017 року на фіналі Кубка Мера по КВК та пітримати команду «Соседи сверху». Ми у вас віримо!