Новини абітурієнту

На базі факультету Цивільної та господарської юстиції пройшов тиждень практичних занять для школярів Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія» — переможців Всеукраїнського турніру з правознавства (Запоріжжя)! Школярі мали можливість заслухати лекцію з «ІТ-права та інформаційної безпеки» — к.ю.н., доцента кафедри цивільного права — Некіт Катерини Георгіївни.

Відвідали Одеський апеляційний господарський суд та музей Національної поліції!

У рамках тижневого практичного аспекту на базі факультету Цивільної та господарської юстиції разом із школярами Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія» відвідали Одеський апеляційний господарський суд та музей Національної поліції!

Спортивне право!

З нового навчального року, студенти факультету Цивільної та господарської юстиції вивчатимуть нову унікальну дисципліну — спортивне право!
На базі університету регулярно проводяться всеукраїнські та міжнародні змагання по самим різним видам спорту, Спортивне право допоможе студентам-спортсменам вміло захищати свої права та інтереси.

Eлектронне судочинство.

Студенти факультету Цивільної та господарської юстиції вивчають інноваційну дисципліну — електронне судочинство.

Телеканал "ТРК Вінничина"

Про особливості вступної кампанії 2017 та престижність цивільно-правової та господарсько-правовоі спеціалізації і найкращий факультет побажали почути Вінничани

На разі Волинське телебачення

Жителі славнозвісного міста Луцьк та області уже дізналися про новітні для усієї країни дисципліни та найкращий факультет!)

Рівненщина, телеканал "Рівне 1"

Телемарафон вступної кампанії продовжується! Наступна зупинка — Рівненщина, телеканал «Рівне 1»!

Нова спеціальність на магістратурі — «Публічне управління та адміністрування», найпрестижніші спеціалізації: «Цивільно-правова» та «Господарсько-правова». Тільки на факультеті ЦГЮ викладаються унікальні дисципліни — «Електронне судочинство» та «IT-право». Про все це розповів декан факультету ЦГЮ — Денис Олексійович Колодін на Рівненьському телебаченні! Далі ще більше обласних телебаченнь, слідкуйте за новинами!)

Телебачення Житомирщини!

Після телебачення Херсонщини, Дніпропетровщини, Запоріжжя, Хмельниччини, Івано-Франківщини та Черкащини цікаву інформацію про наш факультет почули на телеканалах Житомирщини. У студії обговорювались сучасні методики навчання, умови для здобуття професійних знань, комфортне проживання у гуртожитах та єдині і унікальні в Україні дисципліни — «Електронне судочинство» та «IT-право». Про новітні для України дисципліни та найкращий факультет бажають почути в Рівному, Луцьку, Вінниці та інших містах України.

Запросили на телебачення Черкащини!

У передачі «Європейський шлях» розмовляли про модернові методики навчання на ЦГЮ та впровадження на факультеті іноваційних дисциплін — «Електронне судочинство» та «IT-право», які не викладають в жодному ВУЗі України.

Телеканала "Репортёр"

«Сегодня, в студии телеканала «Репортёр» поговорили об особой семейной атмосфере на факультете и об уникальных инновационных дисциплинах «IT-право» и «Электронное судопроизводство». Мы единственный в стране факультет где студенты имеют возможность изучать такие спецкурсы!»  Декан факультету цивільної та господарської юстиції Колодін Денис Олексійович.

Профорієнтаційна робота в Приватній школі "Майбуття"

Доцент кафедри цивільного права — О.Ю. Цибульська провела профорієнтаційну роботу в Приватній школі «Майбуття». Абітурієнти вже зацікавлені факультетом Цивільної та господарської юстиції, а ми чекаємо на них у лавах наших першокурсників! Випускники мали змогу отримати цінну та корисну інформацію, а викладачі та студенти в цьому допоможуть!

Одеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №110

Профорієнтаційна робота факультету Цивільної та господарської юстиції продовжується!) Сьогодні про нас дізналися ще одна Одеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №110. Студент 4 курсу — Олексій Приступ розповів майбутнім вступникам про День відкритих дверей, що 25 березня відбудеться в НУ «ОЮА» , про перспективи вступу та переваги навчання на ЦГЮ. Ми раді, що саме у нас є можливість навчати таку здібну і талановиту молодь!

Саратська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ось ми завітали і у Саратську ЗОШ І-ІІІ ступенів гімназію!
Олександр Пашкевич, студент третього курсу, поділився інформацією про факультет Цивільної та господарської юстиції з майбутніми першокурсниками! Сподіваємось, що учні зроблять правильний вибір. Обирай найкращих!)

Профорієнтаційна робота у місті Ужгород!

Не зупиняємося і рухаємося далі! Так, активно проходить профорієнтаційна робота у місті Ужгород! Студенти 3 та 4 курсу — Тарас Фартушок та Ярослав Сташук побували у школі № 5! Випускники отримали промо-матеріал та корисну інформацію про факультет Цивільної та господарської юстиції, а ми чекаємо на них у вересні!))