Цивілістична конференція

27-28 квітня 2017 року Студентське наукове товариство факультету цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» провело вже традиційний щорічний захід — ХІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасна цивілістика – 12 років назустріч майбутньому». В збірнику матеріалів конференції було опубліковано більш ніж 200 наукових робіт студентів, науковців та молодих вчених. Секції конференції залишилися традиційними:

  • Актуальні проблеми цивільного права
  • Вплив та значення римського права для сучасної цивілістики
  • Проблеми науки цивільного процесуального права та судової практики
  • Актуальні питання господарського права
  • Концептуальні засади господарського судочинства
  • Цивілістика в англомовному вимірі

В перший день Конференції було проведено урочисте відкриття конференції.

Одразу після відкриття розпочалися засідання секцій конференції в яких відбувався захист доповідей, та обговорення проблематики тем розкритих авторами статей. Керівники секцій визначили «найкращого» та «кращих» виступаючих, яких було запрошено на засідання круглого столу.

28 квітня відбулося засідання круглого столу, темою якого було обрано «Проблеми сучасної цивілістики». В ході обговорення питань порушених авторами найкращих статей було визначено того, хто гідний носити горде звання «Кращий цивіліст – 2017». І кращою серед кращих стала студентка 5 курсу факультету цивільної та господарської юстиції – Микитин Марія Василівна з науковою роботою на тему «Смарт-контракти» як альтернатива сучасним договірним відносинам» (Науковий керівник: кандидат юридичний наук, асистент кафедри господарського права та процесу Тарнавський Роман Віталійович). Окрім почесного звання переможниця отримала корисний презент – електронну книжку.

Авторів «кращих» робіт було нагороджено грамотами. Автори 9 «найкращих» наукових робіт були нагороджені Power Bank.

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна цивілістика – 12 років назустріч майбутньому» не дивлячись на традиційний формат проведення — була інноваційною, починаючи з тем наукових робіт і організацією і проведенням. Адже цього року було порушено досить багато питань, які не так давно були висвітлені в законодавстві, щодо використовування інтернет-технологій у цивільному та господарському судочинстві. Тож можемо зробити висновок, що дійсно конференція «Сучасна цивілістика» рухається назустріч майбутньому і розвивається завдяки молодим, талановитим студентам, науковцям та молодим вченим.

2016р

2015р
БюджетКонтракт

×