Бібліотечний фонд

Наукова бібліотека Національного університету «Одеська юридична академія» гостинно відкриває свої духовні надбання для науковців, студентів, для тих, кому книга стала необхідною в житті, навчанні та профісійній діяльності, в духовному та культурному зростанні.

Ми високо цінуємо наше співробітництво, взаєморозуміння та взаємоповагу, яка ґрунтується на великій пошані та любові до її Величності книги.

Пам’ятаючи заповіти наших предків-вчених та студентів перших українських вищих навчальних закладів про те, що «Без библиотеки академия, яко без души», ми робимо все, щоб в нашому зібранні документів Ви знаходили відповіді на всі питання, які ставить перед Вами життя.

Ми сподіваємось стати для Вас високопрофесійними лоцманами в безмежному морі інформації, постійно відкриваючи найголовніші відповіді на питання в науковій, навчальній та професійній діяльності.

Ми керуємось високою оцінкою, яку дав бібліотеці наш шановний Президент НУ “ОЮА” Сергій Васильович Ківалов: «В Національному університеті «Одеська юридична академія» особливу увагу ми приділяємо нашій бібліотеці, її зібранню і пишаємось, що наукова бібліотека НУ «ОЮА» сьогодні краща в Одесі і одна з кращих вузівських бібліотек України».
    БюджетКонтракт

    ×
    ОТКРЫТИЕ СТУДЕНЧЕСКОЙ ВИЗЫ В ПОЛЬШУ