Гуртожитки

Студентське життя – це, безумовно, найкращі роки у житті кожної людини. Звичайно, їх невід’ємною частиною є саме життя в гуртожитку, без якого, як кажуть, важко пізнати всі достоїнства та переваги  студентства. Напевно, кожен перед вступом до університету достатньо чув і про мінуси життя в гуртожитку. Тому в юних студентів-першокурсників іноді виникає страх, адже їм потрібно переїхати із рідної оселі та родинного затишку до чужого міста, і почати своє життя з нової сторінки.

Але студенти Національного університету «Одеська юридична академія» можуть з упевненістю сказати, що гуртожитки нашого університету найкращі тому, що в них створені всі умови для зручного проживання та відповідно успішного навчання. Гуртожитки нашого університету навіть важко називати гуртожитками. Адже вони відрізняються своєю приємною атмосферою, комфортабельністю та умовами вищого класу. Тому, можна сказати, що руйнуються усі звичні уявлення, стереотипи про гуртожитки тому, що це справжні студентські готелі європейського рівня! І ви самі можете в цьому переконатися!

Умови гуртожитку, який надає факультет цивільної та господарської юстиції, викликають у студентів та їх батьків лише приємні враження: комфортабельні номери з окремим санвузлом, кабельне та супутникове ТБ, доступ до Інтернету, «wi-fi»,  на кожному поверсі функціонують по дві кухні, оснащені сучасними електричними плитами, є пральні, – все це створено для того, щоб студенти жили зручно та могли спокійно займатися навчанням та отримувати знання, не відволікаючись на різні побутові проблеми. Варто зазначити, що не кожен у себе вдома може похвалитися таким комфортом, який мають мешканці гуртожитків нашого університету.

Зазвичай за роки проживання в гуртожитку, це місце для студентів стає наскільки рідним, що навіть важко усвідомлювати, що щасливі хвилини студентського життя можуть колись минути. Адже приємно жити серед дружних студентів, які ніколи не відмовлять у допомозі, та мати добродушних працівників гуртожитку, які йдуть назустріч студентам. Тож нехай гуртожиток стане для кожного його жителя рідним домом, куди завжди приємно та хочеться повертатися, де можна і відпочити, і провести час з друзями, і наполегливо працювати над собою та здобувати нові знання.
Іногородні студенти мають всі умови для прекрасного життя, тож побажаємо їм навчання на «відмінно», незабутніх моментів і лише хороших вражень та спогадів про життя в гуртожитку!

Студентський гуртожиток №9 «Приморський» (МБМ)

БЕЗПЕКА – понад усе!

Саме тому керівництво університету та факультету зокрема, в першу чергу перед початком навчання організували підготовку справжнього, надійного, нового укриття.

Саме гуртожиток №9 «Приморський», в якому проживають студенти ФЦГЮ, став першим, де вже є місце безпечного перебування під час повітряної тривоги.

17 лютого відбулось офіційне відкриття бомсховища, відповідність до стандартів якого, приїхав перевірити особисто Заступник міністра освіти та науки України – КОСТЮЧЕНКО Олександр Володимирович.

Олександр Володимирович проінспектував готовність тимчасового укриття для постійного використання та відмітив, що це воно є зразковим і єдин в Україні на данний момент.
    БюджетКонтракт

    ×
    ОТКРЫТИЕ СТУДЕНЧЕСКОЙ ВИЗЫ В ПОЛЬШУ