Новини абітурієнту

081 ПРАВО
Термін навчання — 4 роки

Необхідно 3 сертифікати НМТ:

Обов’язково:

 • Укр.мова та література
 • Математика

На вибір:

 • Історія України
 • Іноземна мова
 • Біологія
 • Хімія
 • Фізика

Шановний абітурієнте, якщо ти не склав НМТ –  не переймайся, у тебе все ще є шанс отримати вищу освіту на Факультеті цивільної та господарської юстиції!

Ти можеш вступити до нас на молодшого бакалавра

А в чому різниця між молодшим бакалавром і бакалавром читай нижче
Молодший бакалавр:


Термін навчання — 2 роки.

Потрібно 2 сертифікати НМТ, а саме:

Українська мова та література — обов’язково

На вибір:

 • Історія України
 • Географія
 • Математика
 • Іноземна мова

Після навчання ви вже ЗМОЖЕТЕ ПРАЦЮВАТИ за фахом

035 Філологія – ВИКЛАДАЧ, ПЕРЕКЛАДАЧ
В теперішньому світі знання іноземних мов є просто необхідним.

А отриманні якісні та ґрунтовні знання надають можливість вибору будь-якої професії, пов’язаної з вмінням розмовляти на різних мовах.

Спеціальність «035 Філологія» на Факультеті цивільної та господарської юстиції пропонує спеціалізацію: германські мови і літератури (переклад включно, перша — англійська)

Ступінь вищої освіти: бакалавр

Тривалість навчання: 4 роки

Форма навчання: денна

Для вступу на дану спеціальність необхідні результати НМТ з таких предметів:

Обовʼязково:

 • Українська мова
 • Математика

На вибір:

 • Історія України
 • Іноземна мова
 • Фізика
 • Хімія
 • Біологія

Збільшити свої шанси на вступ — став 1 пріоритет!

Після навчання ви зможете вступити на магістратуру або почати працювати у будь якій сфері права

Тож, швидше обирай — успішне майбутнє з Факультетом цивільної та господарської юстиції!

Сфери працевлаштування!

Юрист — це професіонал, який стоїть на сторожі закону

Факультет цивільної та господарської юстиції готує юристів високого класу які працюють в суді, прокуратурі, поліції, також в податковій і митній службах

Вони захищають громадський порядок, попереджають і розслідують правопорушення.
Інші працюють в міністерствах і відомствах, займаються нормотворчою діяльністю, тобто безпосередньо «складають», розробляють формулювання законів, постанов, указів

Значна частина «знавців закону» зайнята в сфері відстоювання інтересів різних міжнародних та українських організацій

У великих корпораціях і банках створюються повноцінні юридичні відділи, перед якими ставляться завдання:
1.Забезпечувати правильне з точки зору Українського і міжнародного права оформлення комерційних операцій фірми
2.Захищати інтереси компанії в суді, брати участь у позасудовому врегулюванні розбіжностей з партнерами.

Адвокати з приватною практикою ведуть прийом громадян, допомагаючи в рядових питаннях, що стосуються спадкування, розподілу майна, житлових або податкових суперечок, розбіжностей з роботодавцями

Також Частина випускників нашого факультету залишається в стінах рідної академії, щоб викладати спеціальні дисципліни майбутнім «законникам»

ДО УВАГИ, АБІТУРІЄНТІВ!

Факультет Цивільної та господарської юстиції вже готовий зустрічати кожного

З 1 липня  розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступника

З 19 липня розпочалась подача електронних заяв

Тому секретарі приймальної комісії факультету з радістю нададуть майбутнім студентам консультативну допомогу та відповісти на усі питання, які виникли.

Тому не зважай, і скоріше завітай до нас

Ми чекаємо саме на тебе!

За детальною інформацією звертайтесь за номером

0989935198

На базі Факультету Цивільної та господарської юстиції відкрита нова спеціальність «035 Філологія»

Підготовка справжніх професіоналів напрямку викладач- перекладач англійської, німецької мов.

Найсучасніша матеріально-технічна база, висококваліфікований професорсько-викладицький склад, гарантоване працевлаштування після закінчення даної спеціальності.

Викладання профільних навчальних предметів на базі Факультету ЦГЮ відбувається за освітніми програмами, які базуються на сучасній методиці.

Випускники стануть кваліфікованими спеціалістами, зможуть брати участь у студенських міжнародних проектах, спілкуватись та практикуватись з носіями мови, отримувати знання від найвідоміших, закордонних професорів та врешті -навчатись в університеті європейського рівня, який є флагманом серед закладів вищої юридичної освіти в Україні.

Ми чекаємо саме на тебе!

Залишай невпевненість майбутнього в минулому — обирай НУ ОЮА

Зверни увагу!

1 липня розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступника

19 липня – 31 липня реєстрація заяв вступників

До 5 серпня формування рейтингових списків

До 10 серпня зарахування на бюджет

До 30 серпня зарахування на контракт

Ми чекаємо саме тебе!

На базі факультету Цивільної та господарської юстиції пройшов тиждень практичних занять для школярів Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія» — переможців Всеукраїнського турніру з правознавства (Запоріжжя)! Школярі мали можливість заслухати лекцію з «ІТ-права та інформаційної безпеки» — к.ю.н., доцента кафедри цивільного права — Некіт Катерини Георгіївни.

Відвідали Одеський апеляційний господарський суд та музей Національної поліції!

У рамках тижневого практичного аспекту на базі факультету Цивільної та господарської юстиції разом із школярами Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія» відвідали Одеський апеляційний господарський суд та музей Національної поліції!

Спортивне право!

З нового навчального року, студенти факультету Цивільної та господарської юстиції вивчатимуть нову унікальну дисципліну — спортивне право!
На базі університету регулярно проводяться всеукраїнські та міжнародні змагання по самим різним видам спорту, Спортивне право допоможе студентам-спортсменам вміло захищати свої права та інтереси.

Eлектронне судочинство.

Студенти факультету Цивільної та господарської юстиції вивчають інноваційну дисципліну — електронне судочинство.

Телеканал "ТРК Вінничина"

Про особливості вступної кампанії 2017 та престижність цивільно-правової та господарсько-правовоі спеціалізації і найкращий факультет побажали почути Вінничани

На разі Волинське телебачення

Жителі славнозвісного міста Луцьк та області уже дізналися про новітні для усієї країни дисципліни та найкращий факультет!)

Рівненщина, телеканал "Рівне 1"

Телемарафон вступної кампанії продовжується! Наступна зупинка – Рівненщина, телеканал “Рівне 1”!

Нова спеціальність на магістратурі — “Публічне управління та адміністрування”, найпрестижніші спеціалізації: “Цивільно-правова” та “Господарсько-правова”. Тільки на факультеті ЦГЮ викладаються унікальні дисципліни — “Електронне судочинство” та “IT-право”. Про все це розповів декан факультету ЦГЮ — Денис Олексійович Колодін на Рівненьському телебаченні! Далі ще більше обласних телебаченнь, слідкуйте за новинами!)

Телебачення Житомирщини!

Після телебачення Херсонщини, Дніпропетровщини, Запоріжжя, Хмельниччини, Івано-Франківщини та Черкащини цікаву інформацію про наш факультет почули на телеканалах Житомирщини. У студії обговорювались сучасні методики навчання, умови для здобуття професійних знань, комфортне проживання у гуртожитах та єдині і унікальні в Україні дисципліни — “Електронне судочинство” та “IT-право”. Про новітні для України дисципліни та найкращий факультет бажають почути в Рівному, Луцьку, Вінниці та інших містах України.

Запросили на телебачення Черкащини!

У передачі “Європейський шлях” розмовляли про модернові методики навчання на ЦГЮ та впровадження на факультеті іноваційних дисциплін – “Електронне судочинство” та “IT-право”, які не викладають в жодному ВУЗі України.

Телеканала "Репортёр"

“Сегодня, в студии телеканала “Репортёр” поговорили об особой семейной атмосфере на факультете и об уникальных инновационных дисциплинах “IT-право” и “Электронное судопроизводство”. Мы единственный в стране факультет где студенты имеют возможность изучать такие спецкурсы!”  Декан факультету цивільної та господарської юстиції Колодін Денис Олексійович.

Профорієнтаційна робота в Приватній школі "Майбуття"

Доцент кафедри цивільного права – О.Ю. Цибульська провела профорієнтаційну роботу в Приватній школі “Майбуття”. Абітурієнти вже зацікавлені факультетом Цивільної та господарської юстиції, а ми чекаємо на них у лавах наших першокурсників! Випускники мали змогу отримати цінну та корисну інформацію, а викладачі та студенти в цьому допоможуть!

Одеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №110

Профорієнтаційна робота факультету Цивільної та господарської юстиції продовжується!) Сьогодні про нас дізналися ще одна Одеська ЗОШ І-ІІІ ступенів №110. Студент 4 курсу – Олексій Приступ розповів майбутнім вступникам про День відкритих дверей, що 25 березня відбудеться в НУ “ОЮА” , про перспективи вступу та переваги навчання на ЦГЮ. Ми раді, що саме у нас є можливість навчати таку здібну і талановиту молодь!

Саратська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Ось ми завітали і у Саратську ЗОШ І-ІІІ ступенів гімназію!
Олександр Пашкевич, студент третього курсу, поділився інформацією про факультет Цивільної та господарської юстиції з майбутніми першокурсниками! Сподіваємось, що учні зроблять правильний вибір. Обирай найкращих!)

Профорієнтаційна робота у місті Ужгород!

Не зупиняємося і рухаємося далі! Так, активно проходить профорієнтаційна робота у місті Ужгород! Студенти 3 та 4 курсу – Тарас Фартушок та Ярослав Сташук побували у школі № 5! Випускники отримали промо-матеріал та корисну інформацію про факультет Цивільної та господарської юстиції, а ми чекаємо на них у вересні!))
  БюджетКонтракт

  ×
  ОТКРЫТИЕ СТУДЕНЧЕСКОЙ ВИЗЫ В ПОЛЬШУ