Школа польского права

Школа польського права ім. Є.В. Васьковського на базі факультету цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія» спільно з факультетом права і адміністрації Варшавського університету.

Більше 60-ти студентів факультету цивільної та господарської юстиції виявили бажання відвідувати Школу польського права. Школа мала б розпочати свою роботу з березня, проте через карантинні обмеження розпочалась 1 липня з вивчення польської мови за допомогою дистанційного навчання. Вкінці вересня учасники Школи прослухали перші лекції на польській мові в стінах рідного університету від провідних науково-педагогічних працівників Варшавського університету, а саме:

1. Jarosław Turłukowski  –Доктор права, керівник Центру дослідження права Східної Європи і Центральної Азії Факультету права і адміністрації Варшавського університету.

2. Robert Jastrzębski – доктор права, керівник кафедри історії адміністрації Факультету права і адміністрації Варшавського університету

3. Michał Sadłowski – доктор права, працівник Центру дослідження права Східної Європи і Центральної Азії Факультету права і адміністрації Варшавського університету

4. Mateusz Rojewski – випускник Факультету права і адміністрації Варшавського університету, депутат районної ради м. Варшави

Школа польського права передбачає викладання лекцій професорами Варшавського університету раз на два тижні. Після закінчення курсу всі учасники отримують сертифікат з відповідною кількістю кредитів ECTS та декілька найкращих слухачів матимуть можливість впродовж місяця навчатися на факультеті права і адміністрації Варшавського університету.

Проект „Польське право на Сході – Мережа Шкіл Польського Права” отримав підтримку Міністра науки і освіти Польщі та фінансується в рамах програми „Діалог” на 2019 – 2021 роки. Реалізує проект Центр Досліджень Права Східної Європи і Центральної Азії заснований в 2016 році, який є організаційною одиницею факультету права і адміністрації Варшавського університету. Керівником Центру Досліджень Права Східної Європи і Центральної Азії факультету права і адміністрації Варшавського Університету є доктор Ярослав Турлуковский.

Ідея «Школи Польського Права» – це новаторське і унікальне рішення, спрямоване на поширення знань на тему правовової системи Польщі далеко за межами її кордонів, яке одночасно дозволяє студентам вивчати основи польського законодавства.
    БюджетКонтракт

    ×
    ОТКРЫТИЕ СТУДЕНЧЕСКОЙ ВИЗЫ В ПОЛЬШУ