Цивілістична конференція

Першочерговими завданнями нашого університету є навчання нових поколінь правників, формування у студентів правосвідомості та розвиток вітчизняної наукової думки. Для цього ми протягом останніх пʼятнадцяти років проводимо один з передових наукових заходів на теренах Одеської школи права. Не зраджуючи традиціям факультету цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія», ми проводимо вже пʼятнадцяту
Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасна цивілісти-ка».

Даний захід став важливою подією навіть за межами нашого університету. Щорічна конференція обʼєднала понад дві сотні учасників за обговоренням найбільш актуальних проблем у цивільному праві та процесі, господарському праві та процесі, Г-праві, праві інтелектуальної власності та інформаційній безпеці.

В контексті постійного розвитку правової системи та прогресивних змін суспільних відносин, необхідно вчасно реагувати на сучасні виклики. У звʼязку з цим досвідчені юристи, молоді науковці та студенти-правники обʼєднались для пошуку нових підходів до вирішення актуальних проблем та узагальнення цивілістичного надбання за останні роки.

 
    БюджетКонтракт

    ×
    ОТКРЫТИЕ СТУДЕНЧЕСКОЙ ВИЗЫ В ПОЛЬШУ